5 Tips about سامانه ثبت تغییرات شرکتها You Can Use Today

جهت ثبت شرکت به مدارک تحصیلی نیاز نیست – جهت تخمین زمان و هزینه با کارشناسان در تماس باشید – در مورد مجوز فعالیت نیز می بایست از ادارات اصناف مربوطه جویا شوید

پس صرف ثبت یک نام در اداره ثبت شرکتها یک یا دو یا سه سیلابه بودن آن نیست بلکه صرف ثبت نبودن آن در اداره ثبت شرکتها می باشد.

برای ثبت شرکت در زمینه تجارت الکترونیک در قالب شرکت سهامی خاص باید باشه؟

برای پیشخوان دولت چه شرکتی ثبت کنم بهتره و اینکه شما اگه بخواهید برام انجام بدید بلحاظ زمان و هزینه چقدر میشه؟

در مورد مجوز فعالیت می بایست از ادارات اصناف مربوطه پیگیر باشید – شرکت سهامی خاص با سرمایه مناسب جهت شرکت در مناقصات بهتر است

در قسمت قبل به این مساله اشاره نمودیم که دو شریک با هم کاسبی را اداره می کنند ولی کاسبی آن ها رسمی نمی باشد، حال این سوال پیش می آید که رسمی نبودن یک فعالیت اقتصادی به چه معناست ؟

مضوع فعالیت بسته به اساسنامه تعیین می شودو پیگیری تغییرات هر موضوعی که در نظر داشته باشید قابل انتخاب است.

من ثبت شرکت رو تا مرحله تایید نام پیش بردم و الان از من اساسنامه و شرکت نامه رو می‌خوان که پست کنم ولی امکان گرفتن پرینت اساسنامه ای که قبلاً تایید شده رو از سایت ثبت شرکت ها ندارم .

لازم به تذکر است که امر تعیین نام، فقط در تهران انجام می‌شود و شرکت‌هایی که در سایر شهرها ثبت می‌شوند؛ نیز جهت تعیین نام به تهران معرفی می‌شوند.

پس از عقد قرارداد با مؤسسه ، مدارک مربوطه و مورد نیاز از طرف نخستین ثبت به شما اعلام می گردد و شما می بایست مدارک مربوطه را در اسرع وقت به صورت کامل تهیه نموده و تحویل مؤسسه دهید.

یه سوال دازم اگر شرکت بخواهد تغییر آدرس بدهد آیا نیاز به ارسال رونوشت قرداد اجاره به اداره ثبت شرکت ها می باشد یا خیر

عموما برای ثبت شرکت دانش بنیان ، شرکت سهامی خاص مناسب تر است. اعضای شرکت دانش بنیان می بایست بدین گونه چیده شوند: حداقل دو نفر از اعضای هیئت مدیره باید مدرک کارشناسی ارشد به بالا و یا اختراعی ثبت شده داشته باشند و یا عضو هیئت علمی دانشگاه باشند.

سوالم اینه که اول باید برای دریافت مجوز اقدام کنم و بعد شرکت تاسیس کنم یا اول شرکت تاسیس کنم و سپس درخواست دریافت مجوز بدم؟

(چون همشهری پر هزینه است). حالا که مجمع عمومی فوق العاده را در سایت انتخاب کردم، در قسمت تصمیمات جلسه، هیچ گزینه ای جهت تغییر روزنامه وجود ندارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *